SpaceVac Interior System revolucionārā putekļusūkšanas sistēma

Uzkopšanas tirgum attīstoties, nemitīgi rādās jaunie uzdevumi un izaicinājumi, kuri prasa operatīvus un nestandartus risinājumus. Tehnoloģiju attīstība nestāv uz vietas un kompānijas ir spiestas rast jaunas biznesa idejas, kā arī paplašināt sniedzamo pakalpojumu klāstu klientu vajadzību apmierināšanai. Arī mūsu kompānija meklē optimālus risinājumus klientu problēmu un vajadzību risināšanai.

Uzkopšanas pakalpojumu sniegšana augstumā, pieaicinot industriālus alpīnistus, neierobežojas tikai ar ēkas fasādi. Augsto griestu telpās – noliktavas, industriālos cehos, tirdzniecības zāles, sporta zāles – periodiski rodas vajadzība atbrīvoties no putekļiem un citiem netīrumiem lielā, vairāk nekā  2 m no grīdas, augstumā. Īpaši tas ir svarīgi telpās ar paaugstinātām prasībām tīrībai, tādām kā,piemēram, pārtikas ražošana.

Putekļu tīrīšana no griestu sijām, grūti sasniedzamiem dobumiem un komunikācijām, iekštelpas sienām un starpsienām, var būt veikta ne tikai izmantojot industriālo alpīnistu pakalpojumus, bet arī pielietojot inovatīvo metodi – SpaceVac putekļsūcējs ar speciāliem teleskopiskiem uzgaļiem, kas liek tikt līdz pat visgrūtāk sasniedzamām vietām.

Revolucionāra SpaceVac Interior System tīrīšanas sistēma ir līdzvērtīga klasiskas tīrīšanas alternatīva, bet tajā paša laikā nesalīdzināmi lētāka un daudz ērtākā! Tā ir kompakta, mobila un var sasniegt 11 m augstumā.

Iekārta ir plaši izmantojama jumtas seguma un ūdens noteku tīrīšanai no skujām, koku lapām un citiem gružiem. Īpaši tas pakalpojums ir aktuāls ārpus pilsētas, mežā zonā izbūvēto, māju īpašniekiem.