Uzkopšanas pakalpojumu pieejamība

Mūsu darbinieki piemeklēs uzkopšanas programmu, ņemot vērā Jūsu individuālās vajadzības un budžetu. Ja Jums ir nepieciešama uzkopšana ik dienas, ik nedēļu vai ik mēnesi, vai arī tas būs tikai vienas reizes pakalpojums – Jūs varat rēķināties ar labākajām cenām par pirmklasīgu servisu.

Visaugstākā līmeņa serviss

Mūsu kompānijas darbinieki ir īpaši sagatavoti vismodernāko uzkopšanas metožu izmantošanai. Mūsu speciālistus apmāca efektīvi izmantot profesionālus tīrīšanas līdzekļus, kā arī viņi atbildīgi pieiet drošības tehnikas prasību izpildīšanai. Mēs strādājam tā, lai mūsu darba kvalitāte atbilstu augstākajiem standartiem un prasībām.

Klientu gandarījums

Mēs nebūsim apmierināti ar mūsu uzkopšanu, kamēr Jūs nebūsiet pilnīgi gandarīti ar mūsu pakalpojumu kvalitāti! Lai garantētu Jūsu mājas vai ofisa uzkopšanas augstu līmeni, mums ir kvalitātes kontroles dienests, kas atbild par darbu izpildes vietas pēcuzkopšanas inspekciju un klientu viedokļu aptauju par veikto darbu kvalitāti. Mēs nemitīgi kontrolējam mūsu darbu, un, ja jebkādi momenti neatbilst mūsu stingrajiem kvalitātes standartiem, tad tie tiek uzreiz izlaboti. Un, protams, mēs vienmēr mudinām klientus uz komunikāciju un esam priecīgi izmantot Jūsu viedokli, lai uzlabotu mūsu pakalpojumu līmeni.

Papildus ieguvumi Jūsu mieram

BCS ir pilnībā apdrošināta. Visi darbinieki iziet iepriekšēju atlasi, lai nodrošinātu Jūsu mieru un drošību. Viņiem ir akurāts ārējais izskats un viņi ir ģērbti uniformā, kas identificē viņu piederību mūsu kompānijai. BSC kompānijas menedžeri strādā diennakts režīmā un ir gatavi pieņemt pasūtījumu neatkarīgi no nedēļas dienas vai diennakts laika. Speciālista izbraukums (ja tāds ir nepieciešams) tiek īstenots uz kompānijas rēķina. Mēs sadarbojamies gan ar juridiskām personām, gan arī ar privātiem klientiem.