Paklāju, paklājsegumu ķīmiskā tīrīšana

Paklāju kvalificēta tīrīšana radīs mājīgumu Jūsu mājā un ofisā, kā arī padarīs to smalkāku un skaistāku! Netīrumi ir labi redzami uz cietām virsmām, bet uz paklāja tie ātri nokļūst šķiedru dziļumā un paliek tur uz visiem laikiem. Netīrumi savienojumā ar abrazīvu iedarbību no pastāvīgām kāju kustībām novedīs Jūsu paklājus līdz bēdīgam stāvoklim un prasīs to priekšlaicīgu nomaiņu.

Mēs palīdzēsim Jums saglabāt Jūsu paklāju kvalitāti un skaistumu uz ilgiem gadiem!

Dziļā attīrīšanas sistēmā tiek izmantotas pašneitralizējošās ķīmiskās vielas, kas izmazgā netīrumus no šķiedrām, kā rezultātā Jūsu paklāji kļūst atkal tīri un svaigi. Mūsu paklāju tīrīšanas speciālisti izmanto ķimikālijas un šampūnus, kas nav toksiski, bet ir hipoalergēni, un to ātra nožūšana nodrošina tīri profesionālus rezultātus.

Paklāju ķīmisko tīrīšanu var nosacīti sadalīt vairākās grupās, atkarībā no tā, kāda pamatviela tiek izmantota izstrādājuma apstrādei:

  • Paklāju mitra ķīmiskā tīrīšana – tas ir tīrīšanas process, kurā pamata tīrītājs un ķīmisko vielu nēsātājs ir ūdens jebkādā stāvoklī
  • Paklāju „sausa” ķīmiskā tīrīšana – tas ir tīrīšanas process, kurā pa paklāju tiek vienmērīgi izvietotas relatīvi sausas, iepriekš sagatavotas putas vai tīrīšanas šķidrums. Tas nokļūst dziļi audumā. Putas izšķīdina netīrumus paklājā, un pēc nožūšanas viss tiek savākts ar mazgājošu putekļsūcēju
  • Paklāju „eko” ķīmiskā tīrīšana – tas ir tīrīšanas process, kurā mēbeļu ķīmiskā tīrīšana norisinās, izmantojot augstas kvalitātes ekoloģiski tīrus preparātus, šampūnus un traipu tīrītājus

Ir vērts atzīmēt, ka praktiski katrs paklāju ražotājs iesaka, ka tā paklājiem ir nepieciešama profesionāla paklāju tīrīšana katrus 12/24 mēnešus, bet daži ražotāji šobrīd atzīmē tīrīšanu kā obligātu garantijas apkalpošanas nosacījumu. Paklājiem, kas atrodas vietās ar augstu apmeklētību, tīrīšana ir nepieciešama daudz biežāk.

Ļaujiet mums pagarināt Jūsu paklāja mūžu ar paklāju tīrīšanas profesionālu pakalpojumu palīdzību!

Uzticiet paklāju un paklājsegumu tīrīšanu kompānijas profesionāļiem!

Sīkāku informāciju par mūsu pakalpojumiem Jūs varat iegūt, atsūtot bezmaksas novērtējuma pieteikumu. Vai arī, piezvanot mums pa telefona numuru +371 67 600 800.

Mēs ar prieku atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem!