Izstāde un kongress „Cleaning Management Services”, Berlīnē

No 23. līdz 25 septembrim Berlīnē noritēja kārtējā izstāde un kongress „Cleaning Management Services”, kas sapulcēja rekordlielu apmeklētāju un dalībnieku skaitu. Saskaņā ar organizatoru datiem, izstādi apmeklēja vairāk nekā 20 tūkstoši cilvēku, no kuriem 17 tūkstoši bija ārzemju viesi, kas ieradās no 66 valstīm. Salīdzinājumā ar 2013. gadu (CMS norisinās reizi divos gados) ārzemju apmeklētāju skaits pieauga gandrīz par tūkstoti cilvēku, bet to valstu saraksts, no kurienes tie ieradās, papildinājās ar vēl vienu valsti.

Otrais starptautiskais Kongress CMS ietvaros saucās „Cilvēki un tirgus” un sapulcēja vairāk nekā 200 ekspertus no visas pasaules. Par Kongresa atklāšanas kulmināciju kļuva CMS PURUS Awards uzvarētāju nosaukšana. Par uzvarētājiem tika nosaukti Karcher (Informācijas izplatīšana par tirdzniecības marku), Nilfisk (Aprīkojums), SCA Hygiene (higiēnas preces) un Vileda (Inventārs un apkopšanas sistēmas).

Nākamā Cleaning Management Services izstāde notiks Berlīnē 2017. gadā, no 19. līdz 22. Septembrim, to noteiki apmeklēsim arī mēs, SIA „BCS” komanda.