Clean Expo Moscow 2015

No 2015. gada 20. līdz 22. oktobrim  Maskavā, MIC «Крокус Экспо» notika 17. Starptautiskā profesionālās uzkopšanas, sanitārijas, higiēnas, ķīmiskas tīrīšanas un mazgāšanas aprīkojuma un materiālu izstāde CleanExpo Moscow, kuru apmeklējām arī mēs, SIA “BCS” kolektīvs.

Izstādē piedalījās 171 uzņēmums no 19 valstīm: Austrijas, ASV, Baltkrievijas Republikas, Beļģijas, Čehijas, Francijas, Itālijas, Kanādas, Ķīnas, Lielbritānijas, Lietuvas, Luksemburgas, Polijas, Spānijas, Turcijas, Ukrainas, Vācijas, Zviedrijas un Krievijas uzņēmumi.

Starp sadaļas „Profesionāla uzkopšana” jaunumiem, ko demonstrēja izstādes dalībnieki, bija: kompaktas slaucīšanas un grīdu mazgājošas mašīnas, telpu apkopšanas un sanitāras apstrādes sistēmas, slotu putekļsūcēji, ekoloģiski tīrītāji un mazgājamie līdzekļi, materiāli efektīvai cīņai ar ziemas slidenumu un daudz kas cits.

CleanExpo Moscow izstādes gaitā tika organizēta arī tradicionāli piesātinātā lietišķa programma – visās izstādes darba dienās non-stop režīmā divos laukumos notika konferences, semināri, apaļie galdi, izstādes dalībnieku prezentācijas, meistarklases un demonstrācijas.